• merc
  • obi-onyeador-MQYdpvztfsE-unsplash
  • obi-onyeador-jB_PI_XdUD0-unsplash
  • obi-onyeador-1BNBTX7I0aA-unsplash
  • marcel-strauss-a02xW0LtH6Q-unsplash

CHROMOWANIE

Ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie obróbki galwanicznej i ciągłe doskonalenie procesów pozwalają Firmie Witrochem na podejmowanie się zadań o każdym stopniu trudności, zgodnie z normami i wymogami stawianymi przez klienta.

Produkcja jest realizowana na trzech w pełni zautomatyzowanych liniach galwanicznych.

Oferowane są różne wykończenia galwaniczne, począwszy od chromu błyszczącego do różnych odcieni satyny, włączając wykonanie w niklu lub miedzi.

Stosowana technologia galwaniczna pozwala na nakładanie powłok na elementach z tworzyw ABS i ABS/PC oraz stali, miedzi i mosiądzu.

Odpowiadając na zróżnicowane wymagania klientów, parametry procesu są indywidulanie dostosowane, co pozwala otrzymywać różne grubości powłok, ilość i rodzaj powłok niklowych, w tym także powłokę mikroporowatą, oczekiwaną przez branżę automotive.

Dzięki wiedzy doświadczonych specjalistów, Witrochem zapewnia wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Posiadane know-how pozwala na zaproponowanie kluczowych zmian i rozwiązań już na etapie wdrażania projektu i tworzenia konstrukcji detalu, dzięki czemu proces chromowania, ale także późniejszego eksploatowania części będzie najbardziej optymalny.

Dostęp do własnego laboratorium, umożliwia ciągły nadzór procesu poprzez wykonywanie analiz kąpieli, a także badanie wyrobu gotowego, zgodnie z wymaganiami norm klientów.

Firma Witrochem posiada własny dział produkcji zawieszek galwanicznych, dzięki czemu znacznie skrócony jest czas wdrożenia projektu i realizacji usługi. Długoletnie doświadczenie w produkcji oprzyrządowania, pozwala na dobór odpowiedniej konstrukcji zawieszki, co ma kluczowe znaczenie w późniejszym zoptymalizowaniu procesu i ustawieniu najkorzystniejszych parametrów obróbki.